ولترشبکه

انتشار کتاب حوادث ٬٬ در برابر چشمانمان ٬٬ به زبان ترکی

+

کتاب حوادث تی تیری میسان با نام ٬٬ حوادث در برابر چشمانمان از ۱۱ سپتامبر تا دونالد ترامپ ٬٬ به زبان ترکی منتشر گردید .

این کتاب از حمایت رجب طیب اردوغان از عناصر جهادی چچن ، زمانی که در حزب Milli Gorus مبارزه می کرد پرده بر می دارد ، هم چنین مشارکت فعلی او در کنار اخوان مسلمین و داعش را روشن می کند . در این کتاب تعهد مخفی وزیر امور خارجه ی وقت او احمد داووداغلو نسبت به هم تای فرانسوی خود آلن ژوپه آن دوران را آشکار می سازد که شرایط ورود ترکیه در جنگ های علیه کشور لیبی و سوریه قبل از آغاز آن ، باید چگونه باشد . هم چنین دلایل مشارکت رجب طیب اردوغان در سوَ قصد داعش در شهر پاریس به تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۵ و شهر بروکسل ۲۲ مارس ۲۰۱۶ را نشان می دهد .

با وجود سانسور در کشور ترکیه ، و حکمی که از سوی خزانه دار القاعده یاسین القادی ، علیه روزنامه ی Birgun صادر شد ه( دادنامه ی ۲۰۱۴/۹۷۹۶ دادستان استانبول ) ، این کتاب نمی تواند روی کاغذ منتشر شود ، وتنها به وسیله ی پست الکترونیکی قابل مشاهده است .

نویسنده و مترجم این کتاب با نام مراد ازدمیر ، حاضر شده اند آن را به طور رایگان منتشر سازند تا با این حرکت در برابر سلطان رجب طیب اردوغان ایستادگی کنند .

PDF
E-PUB

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.