ولترشبکه

پروژه ی Veritas از شایعه پراکنی CNN پرده بر می دارد

+

جیمز اوکیف ( در عکس فوق ) از سال های پیش فیلم های ویدیویی توسط دوربین های مخفی تهیه کرده است . او توانسته از شخصیت های سیاسی فیلم برداری نماید در حالی که آنها مستنداتی را اقرار می نمایند . او از نزدیکان Breibart و پرزیدنت ترامپ می باشد ، و توانسته سه فیلم ویدیویی از نحوه ی عمل سی ان ان تهیه کند که در آن شایعات مربوط به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را نشان می دهد .

اولین بخش آن در تاریخ ۲۶ ماه ژوئن ۲۰۱۷ تهیه شده که در آن جان بونیفیلد ، مدیر شبکه ی سی ان ان را نشان می دهد که مسئول بخش غیر سیاسی است و در آن اعلام می کند برخورد میان روسیه و اکیپ پرزیدنت ترامپ ٬٬ مزخرفاتی ٬٬ بیش نمی با شند .

بخش دوم که در تاریخ ۲۸ ماه ژوئن منتشر شده ، نشان می دهد آنتونی وان جونز ( همکار سابق باراک اوباما که به علت درج حقایقی در ارتباط با ۱۱ سپتامبر از کاخ سفید اخراج شده بود ) ، اذعان داشته که دخالت روسیه در انتخابات حرف مفت می باشد.

بخش سوم که در ۳۰ ماه ژوئن منتشر شد، نشان می دهد جیمی کار تهیه کننده ی سی ان ان ، اعلام کرده پرزیدنت دونالد ترامپ یک بیمار روانی است و طرفدارانش آدم های احمق گهی می باشند .

شبکه ی سی ان ان پروژه ی Veritas جیمز اوکیف را متهم کرده که فیلم های او خارج از چهار چوب اصلی بوده اند . همکاران آنها تمام گفته های ضبظ شده را بی اساس خوانده اند . در حالی که سخن گوی کاخ سفید سارا سندرز ، این مستندات را جنجالی خوانده و ازمردم آمریکا تقاضا نموده تا خود با مشاهده ی آن قضاوت کنند .

گذارش سی ان ان که در آن احتمال دخالت روسیه در انتخابات ایالات متحده را نشان می دهد به صورت جنون آمیزی تکرار می شود . طی دو ماه گذشته ۱۵۰۰ بار باز پخش شده است .در حالی که تا کنون هیچ کس نتوانسته سندی برای متهم ساختن مسکو ارائه نماید .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.