ولترشبکه

شبکه ی ولتر به جستجوی مترجمین داوطلب می باشد

+

خوانندگان گرامی ،

شبکه ی ولتر ، که در ابتدا تنها به زبان فرانسه منتشر می شده ، هم اکنون به هشت زبان توسط چهل تن از مترجمین داوطلب ترجمه می گردد .

در عین حال ، به خاطر آنکه بتوانیم کلیه ی مقالات خود را ترجمه کنیم ، باید این اکیپ را گسترش دهیم . از این رو نیازمند به مترجمین داوطلبی هستیم که بتوانند از زبان فرانسه به زبان مادری خود مطالب را ترجمه کنند . همچنین مترجمینی فرانسه زبانی که بتوانند از انگلیسی به فرانسه ترجمه کنند .

به علت کیفیت مقالات و مترجمین خود ، طی چند سال ، شبکه ی ولتر توانسته در حوزه های دیپلماتیک ، نظامی و دانشگاهی کشورهای متعدد به صورت مرجع مهمی عمل کند .

هم اکنون به زبان های عربی ، آلمانی ، انگلیسی ، اسپانیولی ، ایتالیایی ، پرتقالی و ترک ، توانسته مطالب را به سرعت برگرداند .

با این وجود ، به مترجمی نیاز دارد که زبان مادری آنها به ترتیب عبارتند از :
- چک (مترجم از زبان فرانسه )
- یونانی ( مترجم از زبان فرانسه )
- فنلاندی ( مترجم از زبان فرانسه )
- فارسی ( مترجم از زبان فرانسه )
- ارمنی ( مترجم از زبان فرانسه )
- ژاپنی ( مترجم از زبان فرانسه )
- هلندی ( مترجم از زبان فرانسه )
- نروژی ( مترجم از زبان فرانسه )
- رمانی (مترجم از زبان فرانسه )
- روسی ( مترجم از زبان فرانسه )
- سرب ( مترجم از زبان فرانسه )
- چینی ( مترجم از زبان فرانسه )

و هم چنین فرانسویانی که بتوانند به زبان انگلیسی مطالب را برگردانند .

چنانچه آماده ی همکاری می باشید ، از شما ممنون خواهیم بود تا با سردبیر مجله تماس بگیرید. http://www.voltairenet.org/email124...

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.