ولترشبکه

به سوی توافقی میان ترامپ و دولت پنهان ایالات متحده

+

سناتور جان مک کین و همسرش سیندی و همکارش لیندسی گراهام ،شام را همراه پرزیدنت دونالد ترامپ در تاریخ ۲۴ ماه آوریل ۲۰۱۷ صرف کردند .

به نظر می رسد که میان آنها توافقی ایجاد شده باشد : قرار شده تا ایالات متحده همچنان به کفالت خود در برابر اروپا ادامه دهد و در این راستا از ایجاد ائتلافی با روسیه اجتناب نماید ، و از خاور میانه ی بزرگ خارج شود .

برای محکم سازی این توافق ، سیاست واشنگتن در اروپا به دست نئوکنسرواتورها سپرده خواهد شد . تام گفوس ، یکی از مشاوران مک کین در کمیسیون سنای نیروهای مسلح،قائم مقام وزیر دفاع مسئول اروپا و ناتو خواهد بود . گفوس افسر ارتش نیروی هوایی است که مقام مشابهی را در کنار هیلاری کلینتون و در شورای امنیت ملی ایفا می کرده .

کورت ولکر ، مدیر انستیتوی مک کین ( دانشگاه دولتی آریزونا ) ، سمت هم تراز وزیر امور خارجه را عهده دار خواهد شد . ولکر قاضی پیشین نظامی است ، و سفیر پرزیدنت بوش پسر به هنگام جنگ گرجستان در ناتو بوده است ( اوت ۲۰۰۸ ).

سناتور جان مک کین سخنگوی دولت پنهان ایالات متحده است . در این مهمانی شام لیندسی گراهام نماینده ی اسرائیل بوده است .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.