ولترشبکه

اصلاحات در بخش دولتی ایالات متحده

+

در نامه ای خطاب به وزیر کمیسیون سنای وزارت امور خارجه ،رکس تیلرسون وزیر امور خارجه ترازنامه ی جریان اصلاحات وزارت خانه ی خود را اعلام نمود .

او به نمایندگان مجلس حذف ۹ فرستاده ی ویژه از ۶۶ نفری که در حوزه ی او قرار داشتند را اطلاع داد ، چرا که ماموریت آنها به پایان رسیده بود .

از بین فرستاده های ویژه در بخش زنان ، مقابله و نبرد علیه یهودی ستیزی ، مسئله ی گروگانگیری ، آزادی مذهبی به صورت بین المللی ، نبرد جهانی علیه ایدز ، و مسائلی مربوط به هولوکاست در نظر گرفته شده .

مسائلی دیگر در بخش های عمومی وزارت خانه مورد بحث واقع خواهد شد ، مانند محیط زیست و منابع طبیعی در کشور تبت ، حقوق بشر در کره ی شمالی ، امنیت غذایی در کل جهان ، حقوق افراد معلول ، مسئله ی سندیکاهای بین المللی ، تغییرات آب و هوایی ، اقیانوس منجمد شمالی ، منطقه ی دریاچه های بزرگ ، و کشور های کنگو ، سودان جنوبی ، بیرمانی ، لیبی ، مجاهدین خلق ایرانی ، روابط با مخالفین دولت سوریه ، تکنولوژی های اطلاعاتی ، استفاده از اینترنت ، آزادی استفاده از اینترنت ،مجادلات مربوط به الماس ، تنفیذ قرارداد مینسک ، هاییتی ، سیاست تحریمها در افغانستان و پاکستان ، مبارزین خارجی در سوریه ، قرارداد هسته ای ایران ، مشارکت های بین المللی ، و مسائل مربوط به انواع سوخت .

آن چه مشخص است ، مسائل مربوط به مشرق زمین ، رابطه با مخالفین سوریه کاهش یافته و به دفتر مسائل خاور میانه واگذار شده است ( با دو مسئول و ۳۷۹۰۰۰ دلار برای این ماموریت ) ، در حالی که مسائل عناصر جهادی به دفتر ضد تروریزم سپرده شده که هیچ بودجه و پرسنلی ندارد .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.