ولترشبکه

ایالات متحده : بحران مربوط به مشتقات تریاک که به از دست دادن مشاغل ختم می شود

+

کشور کانادا و ایالات متحده در بحران مسائل بهداشتی قرار گرفته اند که ناشی از استفاده ی گسترده از مشتقات تریاک می باشد . یک سوم جمعیت ایالات متحده از دردهای مزمن رنج می برند که این موضوع سبب شده تا پزشکان تنها در سال ۲۰۱۶ میلیون ها بار مشتقات تریاک را تجویز نمایند .

قرص های مشتقات تریاک گران تر از هروئینی است که در بازار به فروش می رسد .

آمار دقیقی از افرادی که به قرص های مشتقات تریاک معتاد شده اند وجود ندارد .

مطابق با گفته ی وزارت بهداشت ، در سال ۲۰۱۵ ، ۱۲،۵ میلیون نفر از ساکنین ایالات متحده از مشتقات تریاک استفاده کردند و ۳۳۰۰۰ نفر از میان آنها جان سپردند . در آن سال هزینه های بحران بهداشت حدود ۷۸،۵ میلیارد دلار تخیمن زده شد .

در سال ۲۰۱۶ ، تعداد افرادی که توسط مشتقات تریاک دچار overdose شدند ، برابر با کشته های ناشی از تصادفات جاده ای و بیشتر از کل حملات تروریستی در تمام جهان بوده است .

در ۱۰ ماه اوت ۲۰۱۷ ، پرزیدنت ترامپ اعلام کرد که رسیدگی به بحران ناشی از استفاده از مشتقات تریاک به صورت ٬٬ اورژانس ملی ٬٬ درآمده است .

گذارش پرفسور Alan B. Krueger از دانشگاه پرینستون ، نشان داده که بحران مشتقات تریاک با فروپاشی بازار کار رابطه ی مستقیم دارد .

تحقیقات ایالتی ثابت کرده که نصف جمعیت مردان ۲۵ تا ۵۴ ساله ی بیکار به سرعت بیمار می شوند ، و دیگر قادر به کار کردن نیستند ، و مجبورند برای معالجه ی از مشتقات تریاک استفاده کنند . این گذارش در ارتباط با زنان هنوز محقق نشده است .

Where Have All the Workers Gone ? An Inquiry into the Decline of the U.S. Labor Force Participation Rate, Alan B. Krueger, Brookings Institution, September 8, 2017.

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.