ولترشبکه

کشور آرژانتین کریستینا کیرشنر را برای جنایت واهی تحت تعقیب قرار داده است

+

اطاق دوم فدرال قوه ی قضاییه آرژانتین اعلام کرده که برای کلودیو بونادیو قاضی پرونده ی رئیس جمهور پرونیست آرژانتین کریستینا دو کیرشنر و عده ی زیادی از همکاران وی حکم تعقیب صادر می کند .

اطاق فدرال شهادت رونالد نوبل ، رئیس سابق اینترپول را برای برائت محکومان نپذیرفته

به علت عدم اثبات جرم ، مارتن ایروزون و ادوارد فاراح که قضات این پرونده می باشند حکم تعقیب رئیس جمهور سابق را تثبیت نمودن ( رئيس جمهور سابق در حال حاضر دارای معافیت پارلمانی می باشد ) ، همچنین حکم تعقیب وزیر امور خارجه ی وی هکتور تیمرمن ( که به علت بیماری در حصر خانگی به سر می برد ) و سه نفر از همکارانش با نام های کارلوس زانینی ، لویس دلیا ، و فرناندو استش

آنها محکوم به خدشه وارد کردن به عدالت و سو استفاده از مقام خود و پنهان کاری شدند ، اما بدتر از آن ٬٬ خیانت ٬٬ بوده که برای آخرین بار این حکم به ژنرال پرون در سال ۱۹۵۵ نسبت داده شد .

این ماجرای بی منطق بر روی این حکم استوار شده که سو قصد سال های ۱۹۹۲ و ۱۹۹۴ علیه سفارت اسرائیل توسط حزب الله و به کمک ایران انجام شده . کریستینا فرناندز دو AMIA کیرشنربا تهران همکاری کرده تا وزرای وی در امان باشند . این در حالی است که از پانزده روز پیش ، این فرضیه که حزب الله و ایران مسئول این حوادث بودند به خاطر آزمایشات که توسط اف بی آی انجام شده منتفی اعلام شده است . ADN

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.