ولترشبکه

سوریه باید منتظرششم ماه نوامبر باشد تا ادلب را آزاد سازد

+

روسیه ، کشور بریتانیا را متهم به حمله ی شیمیایی تحت پرچم دروغین در ادلب می نماید . در حالی که ایالات متحده سوریه را در تیر راس این اتهامات قرار می دهد . وجود گذارشات فراوانی در شورای امنیت سازمان ملل به قدری است که حمله ی غرب به سوریه را قریب الوقوع می دادند.

در واقع بریتانیا ، نمی تواند سوریه را تا زمانی که نیروهای زمینی خود را در ادلب مستقر ننموده ، متهم کند . زیرا سلاح های شیمیایی از طریق مرزهای هوایی منتشرنمی شوند ، و نیاز به خمپاره انداز دارند . تا این لحظه ، حمله ی زمینی به ادلب ، توسط نیروهای روسی که به مناطق استقرار القاعده حمله می کنند ، در جریان است .

چنانچه حمله به ادلب در ۶ ماه نوامبر ۲۰۱۸ آغاز شود ، این تاریخ مصادف با انتخابات مجلس نمایندگان ایالات متحده و یک سوم مجلس سنای این کشور می باشد ، و این موضوع موقعیت سوریه را به خطر خواهند انداخت . کافی است تا انگلستان تحت پرچم دروغین عملیاتی را انجام دهد ، تا پرزیدنت ترامپ بلافاصله آماده ی حمله ی اضطراری شود ، به نحوی که نتواند گفته های لندن را تایید نماید . از این رو دونالد ترامپ در انتخابات میان دوره ای خواهد باخت و بلافاصله از سوی کنگره مورد اتهام قرار خواهد گرفت.

حمله ی ایالات متحده ، بر خلاف گذشته ، بسیار مرگبار خواهد بود .

برای حفظ جانب احتیاط ، سوریه باید منتظر انتخابات ایالات متحده شود تا بعد از آن اقدام به آزاد سازی ادلب نماید .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.

گوشه گیری ایران
گوشه گیری ایران
بوسيله ى تی یری میسان‬