ولترشبکه

آلمان علیه اهداف فلتمن موضع گیری کرد

+

وزیر امور خارجه ی آلمان - هیکو ماس ، توسط توییتر در ۱۴ ماه سپتامبر ۲۰۱۸ اعلام کرد کشورش حاضر است در بازسازی سوریه شرکت کند : چنانچه راه حل سیاسی برای انتخابات آزاد در این کشور به وجود آید .

برای نخستین بار ، یکی از رهبران کشورهای غربی ، امکان باز سازی سوریه را در یافتن راه حل سیاسی پیش می کشد ، که بر خلاف اهداف جنگی رسمی کشورهای غربی است که خواهان تغییر رژیم در این کشور می باشند . با این عمل ، کشور آلمان نخستین دولتی است که با احتیاط علیه راه حل های فلتمن - که توسط روسیه منتشر گردید ، موضع گیری می کند [1]

م. ماس ، پیش از آنکه با هم تای روسی خود سرگئی لاورو ملاقات کند ، و دستور Bundeswehrوزیر دفاع این کشور اورسولا ون در له ین حمله به سوریه همراه نیروهای ائتلاف را اعلام کند ، سیاست خود را پیش کشید .

دولت مرکل ، قصد دارد در آن واحد ، ایالات متحده را راضی نگه دارد ،- چرا که هزاران سرباز این کشور در آلمان مستقر هستند ، و در عین حال رضایت روسیه را نیز جلب کند ، چرا که امیدوار است با این کشور همکاری داشته باشد .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

[1] “Parameters and Principles of UN assistance in Syria”, by Jeffrey D. Feltman, Voltaire Network ; et notre commentaire : « Comment l’administration de l’Onu organise la guerre », par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 3 septembre 2018.

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.