ولترشبکه

چاپ کتاب ٬٬ در برابر دیدگانمان ٬٬ به زبان ایتالیایی

+

کتاب در برابر دیدگانمان ، به زبان ایتالیایی از سوی انتشارات لا ولا تحت عنوان Sotto i nostri occhi . La grande menzogna della " Primavera araba " Dall’ 11 settembre a Donald Trump . منتشر گردید .

این کتاب پس از ویرایش ، در کنارترجمه های آن به زبان های اسپانیولی ، روسی و ترک قرار گرفت .

JPEG - 25.9 kb

از سوی جیولیتو چیه زا ، دعوتی برای خواندن کتاب ارائه شد . که خود روزنامه نگار می باشد . و گذارشگر یونیتا و استاپا در مسکو است ، و طی دوستی با مخایل گرباچو را افتتاح نمود .World Political Forum شرکت کرد . و هم اکنون عضو کلوب والدای Axes of Peace -2005او در کنفرانس می باشد . او سیاستمدار و نماینده ی اتحادیه ی اروپا می باشد و سایت مگاچیب را در تلویزیون اینترنتی پاندورا مدیریت می کند .

مقدمه ای از سوی جرمانو دوتوری ، در نشریه ی ژئوپولیتیک لایمز ، که مهمترین موضوع در این ارتباط در اروپای غربی می باشد ، نگاشته شد . در این مقدمه اهمیت افشاگری های موجود در این مستند ارزیابی شده ،و بازنگری کامل ارتباطاتات بین المللی را از ۱۱ سپتامبر بررسی می کند .

همچنین از سوی پرفسور فرانکو کاردینی مقدمه ای کامل در ترجمه ی ایتالیایی ارائه شده است . کاردینی به لحاظ بین المللی ، تاریخ نگار جنگ های صلیبی مشهوری است و متخصص روابط میان مسیحیت و اسلام می باشد . او از مدیران رسانه ی ٬٬ رآی ٬٬ بوده ، که تلویزیون و رادیوی ملی می باشد . او رابطه ی تی یری میسان را با سایر منابع مقایسه کرده است .

این کتاب به مبلغ ۲۰ یورو در کتابفروشی ها موجود است ، و ۱۷ یورو با نامه نگاری به انتشارات لا ولا ، قیمت گذاری شده است .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.