ولترشبکه

انگلستان پول های تقلبی به ونزوئلا فرستاد

+

به گفته ی تلویزیون ال میادین لبنان ، یک هواپیمای متعلق به اتیوپی در کشور مالت به زمین نشست و حاوی پانزده صندوق پول تقلبی بوده است تا به کشور ونزوئلا منتقل کند .

اقتصاد ونزوئلا فروپاشیده : به گفته ی الیوت آدامس ، این کشور کمونیست قادر به اداره ی مسائل مالی خود نمی باشد . و یا اینکه به طور مسلم دولت بولیواری نیکولاس مادورو به خاطر کارشکنی های ایالات متحده در این وضع قرار گرفته است .

با کارشکنی در اقتصاد ونزوئلا ، ایالات متحده در مرز میان کلمبیا و این کشور کمک های به اصطلاح بشر دوست دانه برای قربانیان این کارشکنی ها ارسال کرده . از آنجاییکه دولت ونزوئلا مطمئن است که در این محموله ها مقادیر زیادی سلاح وجود دارد ، حاضر نیست اجازه ی ورود به آنها بدهد . در واقع ، این محموله ها فاقد اهمیت ارزشی می باشند چرا که تنها ۶٪ از کمک هایی را تشکیل می دهند که دولت ونزوئلا روزانه میان ساکنین خود تقسیم می کند .

JPEG - 37.2 kb

به هنگام جنگ علیه سوریه ، عربستان سعودی و قطر هر دو پول های تقلبی چاپ کرده بودند تا اقتصاد این کشور نابود شود . این در حالی است که دو کشور با رقابت با یکدیگر عمل می کنند و نه هماهنگ . آنها برای مزدوران خود در سوریه دلار می فرستند ، تا آنها بتوانند با تبدیل آن به واحد پولی سوریه ، آن را خرج کنند . به همین علت سوریه اسکناس های جدیدی را در روسیه به چاپ رسانده است .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.