Voltaire İletişim Ağı

Voltaire İletişim Ağı’nın finansması konusunda düzeltmeler

+

1- PayPal üzerinde https://www.paypal.com/pools/c/8h1X... linki üzerinden ulaşılabilecek bir para toplama kampanyası oluşturduk.

2- Abonelerimizin bazıların sadece para toplama kampanyamız için Alain Benajam adına oluşturulan hesaba ilişkin yanlış RİB numarası bilgisi gönderdik. Bağışlarınızı banka havalesi yoluyla aşağıdaki hesaba aktarabilirsiniz:

Hesap sahibi : Alain Benajam

JPEG - 25.7 kb

IBAN : FR76 1659 8000 0113 8513 8000 182
BIC : FPELFR21
RIB : 16598 00001 13851380001 82

3- PotCommun’a yapmış olduğunuz bağışların çalınması durumunda bizimle iletişim kurmanız için vermiş olduğumuz elektronik posta adresi artık hizmet dışı. Elektronik postalarınızı Sergio Da Rimini’ye yönlendirebilirsiniz: [email protected]

Bütün bu veriler « Voltaire İletişim Ağı’nı kim ortadan kaldırmak istiyor? » Voltaire İletişim Ağı, 3 Ağustos 2019, özet metinimizde düzeltilmiştir. Bu metni aktaran herkesi söz konusu düzeltmeleri yapmaya davet ediyoruz.

Çeviri
Osman Soysal

Voltaire İletişim Ağı

Voltaire İletişim Ağı

Bu makale yaratıcı ortakların lisansı altındadır

Voltaire İletişim Ağı’nın makalelerini kaynak belirtmek ve ticari hedefler gütmeme koşuluyla, makalenin içeriğini değiştirmeden serbestçe çoğaltabilirsiniz (Lisans CC BY-NC-ND)

Voltaire İletişim Ağı’nı desteklemek

Kalite analizlerinden geçen bu Web Sitesi, dünya anlayışınızın geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bu sitenin devamını sağlamak için işbirliğinize ihtiyacımız var.
Bize bağışta bulunarak yardımcı olunuz.

Voltaire İletişim Ağı’na nasıl katılımcı olabilirsiniz?

Voltaire İletişim Ağı Moderatörlerinin hepsi fahri olarak çalışmaktadırlar.
- Profesyonel düzeyde Tercümanlar: Çevirilerinizle katkıda bulunabilirsiniz.