دکتر ریچارد هاچت. او مشاور جرج بوش پسر بوده. او خانه نشینی اجباری را برای کل جمعیت غیر نظامی طراحی کرد و اکنون مدیر ( س ای پی آی ) می باشد ، گروهی که با وابستگی های جهانی ،برای واکسنی که گروه داووس در کنار بنیاد گیتز به وجود آورده در حال سرمایه گذاری می باشد . او نخستین کسی است که ویروس کورونا را به جنگ تشبیه کرده است .

در مقاله ای [1] نشان دادم چگونه آمارهای فوتی در ارتباط با ویروس کورونا تا چه حد وحشتناک بوده اند و چگونه توسط پروفسور نیل فرگوسن شارلاتان از کالج سلطنتی لندن در دنیا گسترش یافته اند ، بارها ، طی دو دهه ی اخیر گفته های او تکذیب شده است .

در مقاله ی [2] نشان دادم که خانه نشین کردن جمعیت چین هیچ گونه دلیل پزشکی نداشته بلکه سیاسی بوده است ( مطابق با تئوری حکم الاهی ) .هم اکنون باید به دلیل خانه نشین ساختن اجباری جمعیت در غرب پرداخت.

من چندین هفته به مطالعه ی کتاب های مربوط به بیماری های مسری صرف کردم ، اما هیچ کجا نظیر اقدامات فعلی را مشاهده نکردم . هرگز در طول تاریخ بیماری مسری به این صورت از بین نرفته است .

زمانی که یک گوشه ی پرده با بی احتیاطی بلند شد و مکاتبات ( اخبار مربوط به خدمات پزشکی کیزر ) لو رفت ،‌ مشخص شد این اقدام توسط دولت بوش در سال ۲۰۰۵-۰۷ طراحی شده بود .

خانه نشین کردن نظامیان غیر نظامیان

در سال ۲۰۰۵، بخش دفاع نظامی ایالات متحده در حال آماده سازی طرحی برای مقابله با حملات تروریزم بیولوژیک علیه نظامیان خود در خارج بوده است . با توجه به این اصل که تروریست ها باید از عناصر بیگانه باشند ، و می توانند وارد مراکز نظامی ایالات متحده شوند ، خدمات بهداشتی دل مشغول جلوگیری از حملاتی بود که سربازان بعد از خروج از مراکز می توانستند با آن مواجه شوند . منزوی ساختن سربازان بیمار در بیمارستان ها و نگهداری سربازان سالم در پایگاه های نظامی ، انتخاب منطقی به نظر می رسید . اما ، پایگاه های نظامی ایالات متحده به صورت شهرک های کوچکی می باشند و به صورت سنگر عمل می کنند . می توان در آنها برای مدت چندین ماه بدون هیچ مشکلی زندگی کرد .

اما وزیر دفاع ، دونالد رامسفلد ، قصد داشت تا جامعه را طوری دگرگون سازد تا تفاوتی میان افراد نظامی و غیر نظامی وجود نداشته باشد . تا هر کس بتواند برای جنگ تمام عیار با تروریزم آماده باشد . او در تریبونی در واشنگتن پست این موضوع را توضیح داده بود [3]

(Veterans Affairs دکتر کارتر میشر ، از خدمت پزشکی کهن سربازان (بخش
و دکتر ریچارد هتچت از کاخ سفید (شورای امنیت ملی ) ماموریت گسترش این اقدام را در میان افراد نظامی و غیر نظامی را داشتند . آنها تنها در سال ۲۰۰۶ پس از رفتن رامسفلد به مرکز کنترل و پیش گیری بیماری این اقدام را تحمیل نمودند.

این اقدام بلافاصله طوفانی از اعتراضات را در ایالات متحده به وجود آورد که پروفسور دونالد هندرسون آن را رهبری می کرد ، که مدیر دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه جان هابکینز بود . می بایستی سیستم ایالات متحده پاسخی به بیماری های همه گیر بدهد . دونالد هندرسون و تمامی پزشکان وقت اعلام کردند : خانه نشینی تمام جمعیت هیچ گونه مفهوم پزشکی ندارد و تعرضی است بر اصل آزادی . این نشان می داد پس از حادثه ی USA Patriot Actرانش تمامیت خواه حاکمیت به سوی
یازدهم سپتامبر ، چگونه خواهد بود .

تنها در سال ۲۰۱۷ ، زمانی که تمام اسناد رسمی ایالات متحده اشاره به این اقدام داشتند آنها توسط دولت ترامپ نابود شدند . ریچارد هتچت مدیر
Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI)
گردید که سرمایه گزار جهانی واکسن می باشد

یکی از نامه های الکترونیکی سپیده دم سرخ . دکتر لاولر به وضوح طرحی که برای بوش توسط دکتر مچر و هاتچن، برای خانه نشین کردن اجباری کل جمعیت می باشد را نشان می دهد.

سپیده دم سرخ

هر یک از ما توانسته تضادهای موجود در نشریات کاخ سفید را در ارتباط با ویروس کورونا متوجه شود . دکتر آنتونی فوسی ، که مانند تضمین زودگذر علمی کاخ سفید عمل می کند ،اقدامات استبدادی برای مهار بیماری همه گیر را پیشنهاد داده بود ، در حالی که دونالد ترامپ با ساده لوحی ظاهری علیه این اقدام اعتراض کرد و آن را مغایر با آزادی فردی بیان کرد.

برای اثبات بی کیفیتی ترامپ ، دوستان دکتر فوسی اجازه دادند تا بخشی از مکاتبات آنها فاش شود . ظاهراََ آنها گروهی برای بحث و اقدام با نام سپیده دم سرخ به وجود آوردند [4]
تصویر [5]

این نامگذاری مربوط به عملیات ناشناخته ی وزیر دفاع کاسپار واینبرگر در سال ۱۹۸۴ می باشد که نمایندگانی به تمام کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین فرستاد تا ایالات متحده را در برابر تهاجم گسترده ای محافظت کنند . وزیر امور خارجه ی فرانسه در خصوص روابط خارجی که ژان میشل بایله نام داشت ، این اقدام عجیب حیله گرانه را برایم توضیح داد و گفت : گروهی از افسران ارشد ایالات متحده به پاریس آمده بودند تا با جدیت تمام و با صحبت های قانع کننده ثابت کنند ابر قدرت جهان توسط دو دولت فقیر که کوبا و نیکاراگوا باشند ، تهدید شده است . در سالن ، دیپلمات های فرانسوی ، که شگفت زده و با ناباوری احساس می کردند به شعور آنها توهین شده ، لب می گزیدند و جلوی خنده های خود را می گرفتند . برای تحکیم این اقدام ، پنتاگون فیلم تبلیغاتی در هالیوود با همکاری پاتریک سوایزر و چارلی شین به وجود آورد . بعدها ، از عنوان سپیده دم سرخ برای نشان دادن دستگیری رئیس جمهور عراق صدام حسین در سال ۲۰۰۳ استفاده شد.

با انتخاب عنوان سپیده دم سرخ ، ۳۷ شخصیت حاضر تفکر ضد کمونیستی خود را آشکار ساختند . هم اکنون اتحاد جماهیر شوروی وجود ندارد ، اما حزب کمونیست همچنان در چین حاکم است . چین کشوری است که بیماری همه گیر از آنجا شیوع پیدا کرد . این ۳۷ نفر تاکید دارند که باید قدرت را به دست بگیرند و جنگ را آغاز کنند .

میان اعضای این گروه با دکتر آنتونی فوسی و رابرت ردفیلد و دکتر کارتر مشر و ریچارد هاتچت مواجه می شویم که قوانین نظامی را برای خانه نشین کردن افراد غیر نظامی در دوران بوش تجویز نمودند.

عقاید دکتر ریچارد هاتچت به طور کامل توسط رئیس جمهور فرانسه اتخاذ شد . به گفته ی وی اکنون زمان جنگ است و باید تمام افراد غیر نظامی را خانه نشین کرد . این تفکر توسط برخی از افراد دولت ایالات متحده تایید گردید ، اما نه توسط رئيس جمهور این کشور دونالد ترامپ .

ادامه داستان آشکار است . ترس بر تفکر مردم حاکم شده . رهبران سیاسی از اینکه متهم به سستی شوند ،ادای افراد به ظاهر فعال را در می آورند . حکومت نظامی ایالات متحده که توسط فرانسه اجرا شده ، مانند یک ویروس شیوع پیدا کرده ، تا جایی که اقتصاد جهان را به نقطه ی صفر برساند . در بسیاری از نقاط جهان مشکل خورد و خوراک مطرح شده ، و اگر اقدامی در این خصوص انجام نشود ، گرسنگی از راه می رسد ، حتا در برخی از نقاط کشورهای ثروتمند .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

[1« Covid-19 : Neil Ferguson, le Lyssenko libéral » , par Thierry Meyssan , Réseau Voltaire , 18 avril 2020.

[2« Covid-19 : propagande et manipulation » , par Thierry Meyssan , Réseau Voltaire , 20 mars 2020.

[3“A New Kind of War”, Donald Rumsfeld, The Washington Post, September 27, 2001.

[4Document : ‘Red Dawn’ Emails (80 p., 24,8 Mo).

[5‘Red Dawn Breaking Bad’: Officials Warned About Safety Gear Shortfall Early On, Emails Show”, Rachana Pradhan & Christina Jewett, Kaiser Health News, March 28, 2020; “The ‘Red Dawn’ Emails: 8 Key Exchanges on the Faltering Response to the Coronavirus”, Eric Lipton, The New York Times, April 11, 2020; “The Social Distancing Origin Story : It Starts in the Middle Ages”, Eric Lipton & Jennifer Steinhauser, The New York Times, April 23, 2020.