دفتر فدرال دفاع از قانون اساسی ( ب اف وی ) که مامور مبارزه با گروهک های افراطی است ، از سال گذشته توانسته پارلمان این کشور را نسبت به خطر سازمان اخوان مسلمین متقاعد سازد.
در گذارشی که به تاریخ دوم ماه فوریه ۲۰۱۹ آمده ، ( ب اف وی ) نشان داده که سازمان اخوان مسلمین با وجود ظاهر خود ، اهداف مخفی دارد که مخالف دموکراسی و قانون این کشور می باشد . و نشان داده که این سازمان خطرناک تر از گروه القاعده و داعش برای آلمان است.

پس از یک سال تلاش ( ب اف وی ) نشان داده سازمان اخوان مسلمین دیگر توان تاثیر گذاری بر مسلمانان آلمان را ندارد .
دفتر دولت فدرال وابسته به وزارت امور خارجه ی این کشور می باشد . بررسی های این دفتر با فعالیت های وزارت امور خارجه در تضاد قرار گرفته چرا که این وزارت خانه پس از بهار عربی دفتر خاصی برای سازمان اخوان مسلمین به وجود آورده بود .

سازمان اخوان مسلمین از سال ۱۹۴۵ تحت حمایت ام آی ۶ و پس از سال ۱۹۵۳ تحت حمایت سازمان سیا قرار گرفت . به هنگام جنگ سرد ، دولت های آنگلو ساکسون از حامیان فرانسوی و آلمانی خود خواستند تا رهبران اخوان مسلمین را که سازمان ناتو علیه شوروی سابق مورد بهره برداری قرار می داد ، در کشور خود بپذیرند . به همین منظور سید رمضان اهل مصر ، مرکز اسلامی در شهر مونیخ بنا کرد و در رادیو لیبرتی اروپای آزاد ،برنامه ای را که توسط کنگره ی ایالات متحده هزینه می شد راه اندازی کرد
که هدف آن براندازی شوروی سابق بوده است [1] . در سال های ۱۹۸۰ ، آلمان به رهبران شاخه ی سوری این سازمان داد ، چرا که نتوانسته بود جمهوری عرب سوریه را نابود سازد . در سال ۲۰۱۱در حالی که دولت های آنگلو ساکسون قصد داشتند این سازمان را در تمام منطقه ی خاور میانه تحمیل کنند ، آلمان به مخالفت با آنها پرداخت . والکر پرتس ، رهبر اتاق فکری سیاست خارجه ی ( اس وی پی )، طرحی را آماده می کند تاسوریه بدون قید و شرط تسلیم شود و این طرح باید تسلیم مقام شماره ی دو سازمان ملل جفری فلتمن [2] شود . با این وجود در سال ۲۰۱۷ ، دونالد ترامپ به دولت خود اجازه نداد تا از داعش حمایت کند ، و رئیس جدید امور خارجه ی آلمان هایکو ماس نیز در اواخر سال ۲۰۱۸ سیاست خود را تغییر داد ،که در آن گذارش ( بی اف وی ) آمده است .

بر عکس ظواهر موجود ، سازمان اخوان مسلمین تشکیلات مذهبی نمی باشد ،بلکه سیاست پنهانی را دنبال می کند . این سازمان مطابق با فراماسون های انگلستان
طراحی شده و به طور خاصی هویت اعضای خود را پنهان می سازد . تمام رهبران گروهک های جهادی از جمله بن لادن و خلیفه ابو بکر بغدادی به این تشکیلات وابسته می باشند .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

[1« Les Frères musulmans en tant qu’assassins », par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 21 juin 2019.

[2“کشور آلمان و سوریه”, بوسيله ى تی یری میسان‬, ترجمه Sylvia Bejanian, شبکه ولتر, 25 ژوئن 2018, www.voltairenet.org/article201664.html