ولترشبکه

راه کار کلینتون برای بی اعتبار ساختن دونالد ترامپ

این مقاله یک هشدار می باشد : در ماه نوامبر ۲۰۱۶ ، به طور گسترده ، شورش هاو تبلیغاتی ترتیب داده شد تا اعتبار و اقتدار پرزیدنت دونالد ترامپ را به محض ورود به کاخ سفید خدشه دار سازد . این نخستین باری بود که چنین تدارکات سازمان دهی شده ی علمی و با چنین وسایلی ،‌علیه رئیس جمهور ایالات متحده به کار می رفت . به این ترتیب ما وارد دوران فرا واقعیت می شویم ، اما بازیگران آن غیر از کسانی هستند که تصور می کنیم.

| دمشق (سوریه)
+
JPEG - 43.9 kb
دیوید بروک ، یکی از گردانندگان جنبش (agit&prop) به مفهوم شورش و تبلیغات ، قرن بیست و یکم می باشد . او محذوریات اخلاقی ندارد ، و قادر است از مسئله ای دفاع کند و هم زمان آن را رد کند ، جهت گیری او بسته به دستور ی است که از کارفرما ی خود دریافت می کند . او سرکرده ی یک امپراطوری است که اذهان توده ی مردم را به میل خود دستکاری می کند .

جریانی که توسط حامیان باراک اوباما و هیلاری کلینتن برای از بین بردن خاور میانه ی بزرگ ، و علیه رئیس جمهور جدید ایالات متحده در حال عمل است ،و همچنان به مسیر خود ادامه می دهد . پس از راه پیمایی زنان در ۲۲ ماه ژانویه ۲۰۱۷ ، راه پیمایی به جهت حمایت از علم ، نه تنها در ایالات متحده ، بلکه در تمامی نقاط جهان غرب در ۲۲ ماه آوریل در حال تدارک می باشد . این راه پیمایی به جهت آن است که ثابت کند دونالد ترامپ نه تنها موضعی ضد جنس مونث دارد ، بلکه فرد تاریک اندیشی هم است .

حتا اگر او در گذشته مسابقات ( Miss Univers) را ترتیب می داد ، و طی ازدواج سوم خویش با زن منکنی ازدواج کرده ، اما در عمل ثابت کرده که از زنان منزجر است . با وجود آنکه این رئیس جمهور ( پیش از انتخاب شدن خود ) نقش باراک اوباما را در به وجود آوردن بورس آب و هوای شیکاگو Bourse Climatique مورد انتقاد قرار داده بود ،‌ و مخالف این عقیده است که : اختلال در آب و هوای زمین ناشی از ورود کربن به آتمسفر می باشد ، نشان داده که قادر نیست مسائل علمی را درک کند .

برای آن که بتوانند نظر عموم مردم ایالات متحده را بر دیوانگی رئیس جمهورشان متقاعد سازند که می گوید:٬٬ خواهان صلح با دشمنان و همکاری با آنهاست به جهت رونق اقتصاد بین المللی٬٬ ، دیوید بروک ، یکی از بزرگترین متخصصان جنبش شورش و تبلیغات ، قبل از جلسه ی تفهیم مقام ریاست جمهوری ، عملیات موثری را تدارک دیده .

هنگامی که او برای جمهوری خواهان کار می کرد ، بروک علیه پرزیدنت بیل کلینتون اقدام کرد که به تروپر گیتTroupergate و ماجرای Whitewater و موضوع Lewinsky منتهی گردید . اکنون پوست عوض کرده و در خدمت هیلاری کلینتون عمل می کند ، او علیه انتخاب شدن میت رومنی نیز اقدام نموده ، و متعاقباََ پاسخ او با کشته شدن سفیر ایالات متحده در بنغازی مشهود است . به هنگام دور نخست انتخابات ، او اقداماتی علیه برنی ساندرز ترتیب داد . National Review بروک را به صورت ٬٬ قاتل جناح دست راستی ، معرفی کرده که اکنون به قاتل جناح دست چپ تغییر ماهیت داده است٬٬.

لازم به یادآوری است که از زمان جنگ جهانی دوم ، عمل کرد برانداختن رئیس جمهور ، به نفع دولت پنهان بوده است و هیچ ربطی با دموکراسی ندارد . همانطور که در واترگیت که توسط شخصی که ۳۳ سال بعد معلوم شد مارک فلت نام دارد و معاون ج. ادگار هوور رئیس اف بی آی بوده ، صورت گرفت . در موضوع لوینسکی ، این عمل برای آن بود تا بیل کلینتون را وادار کنند تا علیه کشور یوگسلاوی وارد جنگ شود .

عملیاتی که هم اکنون در حال انجام است به وسیله ی چهار سازمان تدارک داده می شود :

Media Matters : ( رسانه ها اهمیت دارند ) ، مسئول رد یابی اشتباهات دونالد ترامپ می باشد. هر روز در بولتن روزنامه ها می توان خواند : رئیس جمهور غیر قابل اعتماد است ، او در رابطه با این و آن موضوع اشتباه کرده است . American Bridge 21 st Century : ( پل آمریکایی قرن ۲۱ -ام ) که دو هزار ویدئو از دونالد ترامپ از سال ها پیش تهیه کرده ، همچنین هجده هزار ساعت ویدئو از اعضای کابینه ی اش . این سازمان دارای امکانات تکنولوژیک بسیار پیشرفته ای است که برای بخش دفاعی این کشور به وجود آمده – و امکان تهیه ی آن در بازار میسر نیست – و با این امکانات می خواهد بیانات گذشته ی دونالد ترامپ را را با موضعی فعلی او مقایسه کنند . این بررسی شامل هزار دو دویست همکار رئیس جمهور جدید نیز می باشد .

Citizens for Responsibility and Ethics in Washington – CREW : (شهروندان متعهد به جنبه های اخلاقی واشنگتن ) که شامل قضاتی بلند پایه ای ست که به دنبال رصد کوچک ترین عمل دولت ترامپ می باشند تا به وسیله ی آن جنجال به پا کنند . آنها شکایت باب فرگوسن – دادستان ایالت واشنگتن – علیه فرمان مهاجرت را تهیه کرده اند .

Shareblue :( مشارکت آبی ) ، که ارتشی است الکترونیکی که صدوشصت و دو میلیون نفر را در شبکه های اینترنتی ایالات متحده ، در بر می گیرد . مسئولیت آن اشاعه ی موضوعاتی است که از پیش تهیه شده که شامل این نکات می باشد :

- ترامپ مرد مقتدر و دزدی است .
- ترامپ زیر نفوذ ولادیمیر پوتین می باشد .
- ترامپ شخصیتی ضعیف و عصبی دارد ، او دچار حالات Maniaco- depressif نیز هست .
- ترامپ توسط اکثر مردم ایالات متحده انتخاب نشده است ، بنا بر این دولت او غیر قانونی است .
- معاون او مایک پنس ، یک فاشیست است .
- ترامپ میلیاردری است که پی در پی تقابل منافع ، میان امور شخصی و دولتی است .
- ترامپ عروسک خیمه شب بازی در دست برادران کوچ می باشد ، سرمایه گذاران معروف جناح راست افراطی .
- ترامپ خواهان برتری نژادی سفید پوستان است و این موضوع برای اقلیت های قومی جای نگرانی دارد .
- مخالفین ترامپ خارج از واشنگتن در حال گسترش اند .
- برای نجات دموکراسی ، باید از نمایندگان دموکرات که ترامپ را به چالش می کشند دفاع کنیم و آنهایی که از او حمایت می کنند نابود سازیم .
- همین موضوع در ارتباط با خبرنگاران نیز صادق می باشد.
- براندازی ترامپ زمان بر است ، نباید در این مبارزه مایوس شویم .

این سازمان روزنامه ها و ویدئوهایی به مدت ۳۰ ثانیه به وجود می آورد . و بر دو گروه دیگر نیز تکیه دارد : سازمان اسناد ویديویی The American Independant و مرکز آماری Benchmark Politics

تمام این تدارکات در زمان جابجایی قدرت ، با روی کار آمدن دونالد ترامپ به کاخ سفید صورت گرفت . هم اکنون نیز ۳۰۰ تن متخصص و تعداد زیادی افراد داوطلب با آنها همکاری می کنند . بودجه ی سالانه ی آن ، از همان ابتدا ۳۵ میلیون دلار پیش بینی شده ، که در جریان کارها به صد میلیون دلار افزایش یافته است .

مخدوش سازی تصویر و اقتدار پرزیدنت ایالات متحده ، پیش از آنکه بتواند کاری از پیش ببرد ، تبعات سنگینی در پی خواهد داشت . با نابود سازی صدام حسین و معمر قزافی ، سازمان سیا این دو کشور را به هرج و مرج کشاند ، و ( کشور آزادی ) نیز می تواند از تبعات عملیات مخدوش سازی رئیس جمهور خود ، وارد بحران سنگینی بشود . هرگز چنین اعمال نفوذ بر توده ها در دولت های غربی سابقه نداشته .

در حال حاضر ، این طرح در حال اجراست : هیچ یک از سران کشورهای دنیا جرات نکردند به دونالد ترامپ برای انتخاب شدنش تبریک بگویند ، به جز ولادیمیر پوتین و محمود احمدی نژاد .

منبع
Al-Watan (Syrie)

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.