آقای رئیس جمهور

جنایات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ ، هرگز در کشور شما ، مورد قضاوت عادلانه قرار نگرفته است. اینجانب ، شهروندی فرانسوی ، نخستین کسی هستم که تفسیر رسمی این حادثه غیر معمول را به چالش کشیده ، و به صورت جهانشمولی خواسته ام تا متهمان اصلی معرفی شوند ، از این رو به شما این نامه را می نویسم .

زمانی که در برابر محکمه ی جنایی قرار می گیریم ، باید مشخص کنیم ، متهمی که به ما معرفی شده است ، مقصر می باشد یا نه ، همچنین به طور تخمینی چه اتهامی به او نسبت داده می شود . زمانی که ما در حوادث ۱۱ سپتامبر حضور یافتیم ، دولت بوش پسر ، موکداََ ، مقصر اصلی را گروه القاعده معرفی کرد و‌ خواستار نابودی کسانی شد که به آنها در این امر یاری رساندند : طالبان افغانستان ، رژیم عراق صدام حسین .

با این وجود ، تمام شواهد نشان داده که فرضیه ی دخالت آنها امری است محال . و چنانچه ما در صف هیئت داوران می نشستیم ، به طور مسلم ، طالبان و رژیم صدام حسین را در این رابطه بی گناه قلمداد می کردیم . هر چند ، هویت متهم اصلی همچنان پوشیده می ماند و این موضوع بسیار ناراحت کننده بود . ما نباید بیگناهانی را متهم کنیم چرا که متهم اصلی را نمی شناسیم .

همگی ما زمانی که شخصیت های بارزی همچون رابرت مولر ، وزیر عدالت و مدیر اف بی آی ، نام ۱۹ تن از خلبانان را فاش ساخت ، متوجه شدیم که همه ی آنها ساختگی بوده است . چرا که از سوی تمام شرکت های هواپیمایی ، لیست کلیه ی سرنشینان هواپیماها را دریافت کرده بودیم ؛ در این لیست هیچ یک از ۱۹ نفر نامبرده وجود نداشت .

از این لحظه به بعد ، ما نسبت به هیئت دولت استمرار ، مظنون شدیم - این هیئت در صورت بروز جنگ اتمی ، جایگزین تمام نخبگان ایلات متحده می شد . همچنین ما این فرض را پیش کشیدیم که این حادثه در واقع کودتایی مخفی بوده است ، به همانگونه که ادوارد لوتواک آن را تصور کرده بود : حفظ ظاهر اجرایی کشور ، اما تحمیل نمودن سیاستی دیگر .

در روزهای بعد از وقوع حادثه ی ۱۱ سپتامبر ، دولت بوش پسر ، خواهان اجرایی شدن تصمیمات بسیاری شد .

 به وجود آوردن دبیرخانه ی امنیت میهنی و رای گیری برای کد بسیار قطور ضد تروریزم ، که پیش نویس آن خیلی جلوتر از حادثه ی ۱۱ سپتامبر تهیه شده بود - با برای مسائلی که دولت آنها راUSA Patriot Actعنوان لایحه ی میهن دوستی .
را به حالت تعلیق در می آوردBill of Rightsتروریستی می خواند ، این متن لایحه ی
که در دورانی باعث تجلیل کشور شما می گردید . لایحه ی امنیت میهنی باعث شده تا بسیاری از سازمان ها دچار عدم تعادل شوند . این تا دو قرن بعد ، مالکین بزرگی که این قانون اساسی را تدوین نمودند ، پیروز خواهند بود و قهرمانان جنگ برای
می باشند شکست خواهند خورد .Bill of Rightsاستقلال که خواهان اجرایی شدن

 دونالد رامسفلد ، وزیر دفاع دوران بوش ، تحت اوامر آرتور سبرووسکی ، دبیرخانه ی نیروی تحول را به وجود آورد . و بلافاصله طرحی را ارائه داد که خیلی پیش تر تهیه شده بود ، و در آن پیش بینی می شد که به چه صورت می توان کنترل منابعی طبیعی کشورهای جنوبی را در دست گرفت . در این طرح خواسته شده بود تا تمام ساختارهای دولتی و زندگی اجتماعی نیمی از مردمان جهانی که هنوز به صورت جهانشمول در نیامده اند ، نابود گردد . هم زمان ، رئیس سازمان سیا طرح مرکز و بطن حمله ی جهانی Matrice de l’attaque mondiale
راپیش کشید ، که شامل تمام عملیات سری در ۸۵ کشور جهان می باشد که رامسفلد و سبرووسکی قصد داشتند تا ساختارهای این کشورها را را از میان ببرند .و تنها کشورهایی که در اقتصاد جهانی شرکت دارند به صورت مکان های ثابت باقی بمانند و بقیه نابود شوند . نیروها و مردان ۱۱ سپتامبر نظامیان ارتش ایالات متحده را در خدمت منافع مالی سازمان های فراملیتی قرار خواهند داد . آنها به کشور شما خیانت کردند و به صورت بازوان مسلح این خوناشامان در آمدند .

از ۱۷ سال پیش تا کنون ، آن چه را که دولت هایی که قانون اساسی را نوشته اند و
می باشند ، چه چیزی آید شهروندان شما نمودند Bill of Rightsمخالف لایحه ی
تنها افراد ثروتمند ، ثروتمند تر و فوق ثروتمند شده اند ، در حالی طبقه ی متوسط به میزان پنج درصد تنزل کرده و فقر به طور گسترده ای در حال افزایش است .

عملی شدن استراتژی رامسفلد و سبرووسکی ، باعث بروز جنگ های داخلی شده وبخش عظیمی از خاورمیانه ی بزرگ را نابود ساخته . شهرهای بزرگی از سمت افغانستان تا لیبی ، به طور کامل از نقشه حذف شده اند، حتا شهرهایی در عربستان سعودی و ترکیه در حالی که آنها نمی جنگیدند .

در سال ۲۰۰۱ ، تنها دو شهروند ایالات متحده از تفسیر رسمی دولت بوش نسبت به حادثه ی ۱۱ سپتامبر ایراد گرفتند که هر دواز انبوه سازان مسکن بوده اند : جیمی والتر که از حزب دموکرات بوده و پس از ایراد بیاناتش مجبور به مهاجرت از آمریکا گردید ، و نفر دوم شما بودید که وارد سیاست شدید و هم اکنون نیز رئیس جمهور منتخب ایالات متحده می باشید .

در سال ۲۰۱۱ ما شاهد فرماندهی آفریکوم بودیم ، که به نفع سازمان ناتو کناره گیری کرد ، چرا که حاضر به حمایت از القاعده نمی شد ، تا به این ترتیب ، جماهیر عرب لیبی نابود گردد . سپس ، ما شاهد وجود لند کوم سازمان ناتو بودیم که حمایت دولت های غربی را از عناصر جهادی و القاعده تضمین می کرد تا جمهوری عرب سوریه سقوط کند.

به این صورت بود که عناصر جهادی ٬٬ جنگجویان آزادی خواه ٬٬ علیه شوروی ، نامیده شدند و به هنگام حادثه ی ۱۱ سپتامبر از متحدان دولت پنهان درآمدند و همچنان در این موقعیت باقی ماندند .

ما با امید فراوان تلاش عظیم شما را برای عدم حمایت از عناصر جهادی مشاهده نمودیم. و با این امید ، گفتگوی شما را با هم تای روسی تان برای بر قراری صلح در خاور میانه دنبال می کنیم . اما ، با مشاهده ی روی کار آمدن رابرت مولر به سمت دادستان مخصوص ، برای نابودی حذب و عملیات شما ، بسیار نگران شده ایم .

آقای رئیس جمهور ، نه تنها شما ، بلکه شهروندان ایالات متحده ، از سیاست یک بام و دو هوایی که در کشور شما بعد از کودتای ۱۱ سپتامبر مستقر شده ،بسیار رنج می برند و کل مردمان جهان قربانیان آن به حساب می آیند .

آقای رئیس جمهور ، حادثه ی ۱۱ سپتامبر ، داستانی متعلق به گذشته نیست . پیروزی منافع سازمان های فراملیتی که هم اکنون در حال نابود سازی ملت شما می باشند ، می خواهند کل بشریت را که خواستار آزادی است از میان بردارند .

تیری میسان ، مشاجره ی جهانی ، برای شناساندن مسئولین واقعی حادثه ی ۱۱ سپتامبر را آغاز کرده . او به صورت متخصص امور سیاسی در کنار هوگو چاووز و محمود احمدی نژاد و معمر قزافی ، فعالیت نموده است . هم اکنون نیز در کشور سوریه پناهنده می باشد.

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

See : Memoranda for the President on 9/11 : Time for the Truth — False Flag Deep State Truth !, by : Kevin Barrett ; Scott Bennett ; Christopher Bollyn ; Fred Burks ; Steve De’ak ; A. K. Dewdney ; Gordon Duff ; Aero Engineer ; Greg Felton ; James Fetzer ; Richard Gage ; Tom-Scott Gordon ; David Ray Griffin ; Sander Hicks ; T. Mark Hightower ; Barbara Honegger ; Eric Hufschmid ; Ed Jewett ; Nicholas Kollerstrom ; John Lear ; Susan Lindauer ; Joe Olson ; Peter Dale Scott ; Robert David Steele ; and indirectly, Victor Thorn and Judy Wood.