ولترشبکه

نامه ی گشاده به پرزیدنت ترامپ از عواقب حوادث ۱۱ سپتامبر

| دمشق (سوریه)
+
JPEG - 26.8 kb

آقای رئیس جمهور

جنایات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ ، هرگز در کشور شما ، مورد قضاوت عادلانه قرار نگرفته است. اینجانب ، شهروندی فرانسوی ، نخستین کسی هستم که تفسیر رسمی این حادثه غیر معمول را به چالش کشیده ، و به صورت جهانشمولی خواسته ام تا متهمان اصلی معرفی شوند ، از این رو به شما این نامه را می نویسم .

زمانی که در برابر محکمه ی جنایی قرار می گیریم ، باید مشخص کنیم ، متهمی که به ما معرفی شده است ، مقصر می باشد یا نه ، همچنین به طور تخمینی چه اتهامی به او نسبت داده می شود . زمانی که ما در حوادث ۱۱ سپتامبر حضور یافتیم ، دولت بوش پسر ، موکداََ ، مقصر اصلی را گروه القاعده معرفی کرد و‌ خواستار نابودی کسانی شد که به آنها در این امر یاری رساندند : طالبان افغانستان ، رژیم عراق صدام حسین .

با این وجود ، تمام شواهد نشان داده که فرضیه ی دخالت آنها امری است محال . و چنانچه ما در صف هیئت داوران می نشستیم ، به طور مسلم ، طالبان و رژیم صدام حسین را در این رابطه بی گناه قلمداد می کردیم . هر چند ، هویت متهم اصلی همچنان پوشیده می ماند و این موضوع بسیار ناراحت کننده بود . ما نباید بیگناهانی را متهم کنیم چرا که متهم اصلی را نمی شناسیم .

همگی ما زمانی که شخصیت های بارزی همچون رابرت مولر ، وزیر عدالت و مدیر اف بی آی ، نام ۱۹ تن از خلبانان را فاش ساخت ، متوجه شدیم که همه ی آنها ساختگی بوده است . چرا که از سوی تمام شرکت های هواپیمایی ، لیست کلیه ی سرنشینان هواپیماها را دریافت کرده بودیم ؛ در این لیست هیچ یک از ۱۹ نفر نامبرده وجود نداشت .

از این لحظه به بعد ، ما نسبت به هیئت دولت استمرار ، مظنون شدیم - این هیئت در صورت بروز جنگ اتمی ، جایگزین تمام نخبگان ایلات متحده می شد . همچنین ما این فرض را پیش کشیدیم که این حادثه در واقع کودتایی مخفی بوده است ، به همانگونه که ادوارد لوتواک آن را تصور کرده بود : حفظ ظاهر اجرایی کشور ، اما تحمیل نمودن سیاستی دیگر .

در روزهای بعد از وقوع حادثه ی ۱۱ سپتامبر ، دولت بوش پسر ، خواهان اجرایی شدن تصمیمات بسیاری شد .

- به وجود آوردن دبیرخانه ی امنیت میهنی و رای گیری برای کد بسیار قطور ضد تروریزم ، که پیش نویس آن خیلی جلوتر از حادثه ی ۱۱ سپتامبر تهیه شده بود - با برای مسائلی که دولت آنها راUSA Patriot Actعنوان لایحه ی میهن دوستی . را به حالت تعلیق در می آوردBill of Rightsتروریستی می خواند ، این متن لایحه ی که در دورانی باعث تجلیل کشور شما می گردید . لایحه ی امنیت میهنی باعث شده تا بسیاری از سازمان ها دچار عدم تعادل شوند . این تا دو قرن بعد ، مالکین بزرگی که این قانون اساسی را تدوین نمودند ، پیروز خواهند بود و قهرمانان جنگ برای می باشند شکست خواهند خورد .Bill of Rightsاستقلال که خواهان اجرایی شدن

- دونالد رامسفلد ، وزیر دفاع دوران بوش ، تحت اوامر آرتور سبرووسکی ، دبیرخانه ی نیروی تحول را به وجود آورد . و بلافاصله طرحی را ارائه داد که خیلی پیش تر تهیه شده بود ، و در آن پیش بینی می شد که به چه صورت می توان کنترل منابعی طبیعی کشورهای جنوبی را در دست گرفت . در این طرح خواسته شده بود تا تمام ساختارهای دولتی و زندگی اجتماعی نیمی از مردمان جهانی که هنوز به صورت جهانشمول در نیامده اند ، نابود گردد . هم زمان ، رئیس سازمان سیا طرح مرکز و بطن حمله ی جهانی Matrice de l’attaque mondiale راپیش کشید ، که شامل تمام عملیات سری در ۸۵ کشور جهان می باشد که رامسفلد و سبرووسکی قصد داشتند تا ساختارهای این کشورها را را از میان ببرند .و تنها کشورهایی که در اقتصاد جهانی شرکت دارند به صورت مکان های ثابت باقی بمانند و بقیه نابود شوند . نیروها و مردان ۱۱ سپتامبر نظامیان ارتش ایالات متحده را در خدمت منافع مالی سازمان های فراملیتی قرار خواهند داد . آنها به کشور شما خیانت کردند و به صورت بازوان مسلح این خوناشامان در آمدند .

از ۱۷ سال پیش تا کنون ، آن چه را که دولت هایی که قانون اساسی را نوشته اند و می باشند ، چه چیزی آید شهروندان شما نمودند Bill of Rightsمخالف لایحه ی تنها افراد ثروتمند ، ثروتمند تر و فوق ثروتمند شده اند ، در حالی طبقه ی متوسط به میزان پنج درصد تنزل کرده و فقر به طور گسترده ای در حال افزایش است .

عملی شدن استراتژی رامسفلد و سبرووسکی ، باعث بروز جنگ های داخلی شده وبخش عظیمی از خاورمیانه ی بزرگ را نابود ساخته . شهرهای بزرگی از سمت افغانستان تا لیبی ، به طور کامل از نقشه حذف شده اند، حتا شهرهایی در عربستان سعودی و ترکیه در حالی که آنها نمی جنگیدند .

در سال ۲۰۰۱ ، تنها دو شهروند ایالات متحده از تفسیر رسمی دولت بوش نسبت به حادثه ی ۱۱ سپتامبر ایراد گرفتند که هر دواز انبوه سازان مسکن بوده اند : جیمی والتر که از حزب دموکرات بوده و پس از ایراد بیاناتش مجبور به مهاجرت از آمریکا گردید ، و نفر دوم شما بودید که وارد سیاست شدید و هم اکنون نیز رئیس جمهور منتخب ایالات متحده می باشید .

در سال ۲۰۱۱ ما شاهد فرماندهی آفریکوم بودیم ، که به نفع سازمان ناتو کناره گیری کرد ، چرا که حاضر به حمایت از القاعده نمی شد ، تا به این ترتیب ، جماهیر عرب لیبی نابود گردد . سپس ، ما شاهد وجود لند کوم سازمان ناتو بودیم که حمایت دولت های غربی را از عناصر جهادی و القاعده تضمین می کرد تا جمهوری عرب سوریه سقوط کند.

به این صورت بود که عناصر جهادی ٬٬ جنگجویان آزادی خواه ٬٬ علیه شوروی ، نامیده شدند و به هنگام حادثه ی ۱۱ سپتامبر از متحدان دولت پنهان درآمدند و همچنان در این موقعیت باقی ماندند .

ما با امید فراوان تلاش عظیم شما را برای عدم حمایت از عناصر جهادی مشاهده نمودیم. و با این امید ، گفتگوی شما را با هم تای روسی تان برای بر قراری صلح در خاور میانه دنبال می کنیم . اما ، با مشاهده ی روی کار آمدن رابرت مولر به سمت دادستان مخصوص ، برای نابودی حذب و عملیات شما ، بسیار نگران شده ایم .

آقای رئیس جمهور ، نه تنها شما ، بلکه شهروندان ایالات متحده ، از سیاست یک بام و دو هوایی که در کشور شما بعد از کودتای ۱۱ سپتامبر مستقر شده ،بسیار رنج می برند و کل مردمان جهان قربانیان آن به حساب می آیند .

آقای رئیس جمهور ، حادثه ی ۱۱ سپتامبر ، داستانی متعلق به گذشته نیست . پیروزی منافع سازمان های فراملیتی که هم اکنون در حال نابود سازی ملت شما می باشند ، می خواهند کل بشریت را که خواستار آزادی است از میان بردارند .

تیری میسان ، مشاجره ی جهانی ، برای شناساندن مسئولین واقعی حادثه ی ۱۱ سپتامبر را آغاز کرده . او به صورت متخصص امور سیاسی در کنار هوگو چاووز و محمود احمدی نژاد و معمر قزافی ، فعالیت نموده است . هم اکنون نیز در کشور سوریه پناهنده می باشد.

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

See : Memoranda for the President on 9/11 : Time for the Truth — False Flag Deep State Truth !, by : Kevin Barrett ; Scott Bennett ; Christopher Bollyn ; Fred Burks ; Steve De’ak ; A. K. Dewdney ; Gordon Duff ; Aero Engineer ; Greg Felton ; James Fetzer ; Richard Gage ; Tom-Scott Gordon ; David Ray Griffin ; Sander Hicks ; T. Mark Hightower ; Barbara Honegger ; Eric Hufschmid ; Ed Jewett ; Nicholas Kollerstrom ; John Lear ; Susan Lindauer ; Joe Olson ; Peter Dale Scott ; Robert David Steele ; and indirectly, Victor Thorn and Judy Wood.

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.