نماینده ی عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا نه تنها از تعلیق روادید برای گردشگران روسی خبر می دهد ، بلکه به گردشگران ایتالیایی و اروپایی آسیب می رساند . نشست وزرای دفاع اتحادیه اروپا اعلام کرد : اکنون زمان عمل فرا رسیده و با آموزش نیروها از کییف، اتحادیه اروپا در کنار ناتو به کشوری متخاصم علیه روسیه تبدیل می شود . در عین حال رئیس کمیسیون اروپا مجدداََ تاکید کرد که ما باید به وابستگی خود در سوخت فسیلی کثیف پایان دهیم .

تصمیم اتحادیه اروپا برای ادامه مسیری که باعث بحران اقتصادی ویرانگر در اروپا شده که به دلیل قیمت گازکه از ۱۵ به ۳۰۰ یورو در هر مگاوات در ساعت رسیده است . اتحادیه اروپا اعلام کرده روسیه گاز ما را تامین نمی کند بلکه بورس آمستردام قیمت گاز را در اروپا تعیین می کند که متعلق به یک شرکت ملی هیدروکربن های ایتالیا ( آنی ) است . این شرکت مالی آمریکایی است که قیمت را بر اساس مکانیزم های سوداگر و سیاسی تعیین می کند .

خود با قیمت پایین میخرد و طبق قیمت های آمستردام آن را با قیمت بالایی دوباره می فروشد . که این یک کلاهبرداری واقعی است
سرپوش گذاشتن به این موضوع توسط دولت دراگی ایتالیا صورت گرفت و به طور فزاینده ای خود را به خاطر مقادیر عظیم سلاح هایی که ناتو و اتحادیه اروپا به اوکراین می فرستند در معرض خطر می بیند .

واشنگتن نیزهمدست اتحادیه اروپا در طرح آمریکا برای فرو بردن اروپا در هرج و مرج جهانی است
(سی بی اس )

اعلام کرد بخشی از ۴۰ میلیار دلار بسته کمکی تصویب شده توسط کنگره به طور مخفیانه به دست سازمان های تروریستی و جنایتکار داده می شود . خطر جدی دیگری ناشی از این واقعیت وجود دارد که نیروهای تعلیم دیده در واقعیت توسط ناتو فرماندهی می شوند و توپ ها و موشک هایی را که از سوی ناتو و اتحادیه اروپا به آنها ارائه شده به نیروگاه شلیک می کنند که در حال حاضر تحت کنترل روسیه می باشد و ایتالیا و اروپا را در معرض خطری بسیار جدی مواد رادیواکتیو قرار می دهد .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian