در ۲۳ ماه ژانویه ۲۰۲۲ نمایندگان تایوان از کنگره ی سالانه ی WLDF ( World League for Freedom and Democracy ) که نام فعلی لیگ ضد کمونیستی سابق می باشد استقبال نمودند. جنگجویان جنگ سرد همچنان حضور دارند

دو ماه پس از عملیات ویژه ی روسیه علیه گروه های باندریست به صورت جنگ بزرگ روسیه و جمهوری مردمی دنباس در مقابل کشور اوکراین که مورد حمایت ناتو در آمده است

پیروزی اوکراین می تواند ضربه ی سنگینی برای روسیه باشد همچنین مرگ سازمان ناتو را خبر خواهد داد . در این جنگ دو طرف قادر به عقب نشینی نمی باشند . و هر عملیاتی مورد استقبال قرار می گیرد .

گروه های باندریست متوجه ی حضور نیروهای ضدبلشوکیی و ضد کمونیستی جهانی در کشورشان شدند (ABN , [1] WACL )
همچنین ۳۰۰۰ میلیشیای گرگ های خاکستری ترکیه.

گروه های ضد بلشوکیی و ضد کمونیستی با نیروهای سری سنتوریا جایگزین شدند
Ordre secret Centuria
پیوندهای ایدئولوژیک ضد روسی و اخوتی که هنگام عملیات سری جنگ سرد به وجود آمد همچنان وجود دارد . حضور این نیروها در جنگ سوریه کاملاََ آشکار بوده ،‌آنهم در بین عناصر جهادی که دارای ملیت های مختلفی بودند و در عملیاتی که نیروهای سازمان سیا در افغانستان ، بوسنی و هرزگوین ، تچتچنی و کوزوو طراحی می کردند حضور داشتند .

ادوارد لوتواک

به نظر می رسد که این جنگ ابعاد گسترده ای بیابد . تمامی انشعابات آن در حال استقرار می باشند . به طور مثال در حال حاضر هیچ جنگنده ی آسیایی در بین آنها گزارش نشده در حالی که زمانی تچانگ-های-چک به نیروهای ضد کمونیستی امتیازات گسترده ای اعطا کرده بود . تا جایی که در تایوان سیاست
Political Warfare Cadres Academy Banderistes Ukraine Iaroslav Stesko
گسترش یافته است . این مکتب جزو مکتب زیر است
Psychological Warfare Center of Fort Bragg ( USA) and School of Americas of Panama
که در آن درسهای شکنجه نیز وجود دارد . رئیس منطقه ی میکولایو که اصلیتش کوریو-سارام می باشد به همراه ویتالی کیم، توانسته اند با جانشنین دیکتاتور کره ی جنوبی ( پارک چونگ هی ) ارتباط بر قرار سازند .

این لیگ تماماََ در سال ۱۹۸۳ توسط اشتروسین ادوارد لوتواک [2] متحول گردید . سپس پس از انحلال اتحاد جماهیر شوروی به صورت لیگ جهانی آزادی و دموکراسی درآمد . آخرین کنگره ی آن بین ۲۳ و ۲۴ ماه ژانویه ۲۰۲۲ درتایوان با حضور یاوو-انگ چی در کنار کادر کوومینتانگ برگزار شد و دارای بخش مشاوره در سازمان ملل نیز هست ، همچنین دیگر بخش هایی که شامل سازمان ملل می باشند . فعالیت آن با حضور نیروی دفاعی سری تایوان اداره می شود.
تصویر

قانون واگذاری پول به اوکراین توسط سنای ایالات متحده در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ تصویب شد که پیش از عملیات نظامی روسیه صورت گرفت . در ۲۸ ماه آوریل توسط اتاق نمایندگان به صورت تعلیق درآمده است .

برای چه مرگ ،‌ اگر از ترس دیگران می توان بهره برداری نمود؟

چنانچه در ادامه ی میلیشیای فاشیست جهانی که توسط سازمان سیا حمایت می شود بتوان نیروهای باندر یست را اضافه کرد ، سازمان ناتو کمی با ارتش اوکراین فاصله خواهد داشت . چرا که هدف جلوگیری ای جنگ مستقیم میان ایالات متحده و روسیه می باشد .

پنتاگون در ۲۶ ماه اوریل ۲۰۲۲ جلسه ای در رامشتاین برگزار نمود تا به همراه ۴۳ عضو خود بتواند سلاح به اوکراین بفرستد . آنها می دانستند که پیش از آغاز جنگ حکومت زنلسکی از حضور نیروهای باندریست در یک سوم ارتش خود خبر دارد و سلاح های فرستاده شده به دست نئونازی ها خواهد افتاد . تمام دولت هایی که دارای سرویس های اطلاعاتی مجهزی می باشند با این موضوع آشنا هستند . اما در برابر ( عمو سام ) قدرتی ندارند و تنها اسرائیل جرات کرد این جلسه را بایکوت کند [3]. اما قدرت واشنگتن تقلیل یافته چرا که در گذشته توانسته بود ۶۶ دولت را برای حمایت از عناصر جهادی در سوریه مستقر سازد. این دولت ها حدود یک سوم اعضای سازمان ملل را تشکیل می دهند که تنها یک دهم جمعیت جهان می باشد . و این نشان می دهد موضع ایالات متحده امریکا تا چه حد تضعیف شده .

با این وجود ، سلاح های نظامی ارسالی به اوکراین نیاز به جنگ با مولداوی و دنیستر را کاهش داده با اینکه بزرگترین انبار سلاح های اروپایی را در بر گرفته .

در ۲۹ ماه آوریل ، کاخ سفید توانست از کنگره ۳۳ میلیارد دلار وام اضافی برای اوکراین دریافت کند . و این باعث شده تا بودجه ی نظامی اوکراین در مقام یازدهم جهانی قرار گیرد .

پس از دو ماه جنگ ، نیروهای سیاسی ایالات متحده به جنگ استروسی پیوستند و در پی منافع خود بودند . برای آنکه ایالات متحده به صورت ابر قدرت جهانی در آید باید به نظام قبل از جنگ جهانی دوم بازگردد . در سال ۱۹۳۹، ایالات متحده از بحران اقتصادی سال ۱۹۲۹ خود خارج نشده بود . نیویورک خیلی از رقیب خود آرژانتین فاصله داشت . تنها تفکر مفید آنها ایجاد بحران در اروپا بود تا به این وسیله کشورهای اروپایی همدیگر را تکه پاره کنند و با جواهرات ملت خود از ایالات متحده سلاح خریداری کنند . واشنگتن در سال ۱۹۴۲ وارد جنگ شد ، آنهم نه به طور کامل . جنگ ۵۵ میلیون کشته داشت که تنها دویست نفر آنها از اهالی ایالات متحده بودند . زیرکی ایالات متحده در تسلیم سلاح به صورت قرض بوده است . پس از جنگ زمان حساب کتاب مالی فرا رسید . دولت انگلستان در آستانه ی فروپاشی قرار داشت و قرض اتحاد جماهیر شوروی تا شصت سال پرداخت شد . و تنها با قدرت گیری ولادیمیر پوتین این حساب پاک شد .

از این رو کنگره می بایستی قانون اهدای قرض را برای محافظت از دموکراسی ساختگی اوکراین تصویب کند
Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022
که به سنا محول شد ( ۳۵۲۲ س) . این موضوع نشان می دهد که به لحاظ اقتصادی جنگ دوم جهانی همچنان در حال ادامه است [4]
Wolfowitzاین موضوع نشانگر ادامه ی دکترین
در سال ۱۹۹۰ می باشد که بر اصل ایجاد مانع در پیشرفت رقیب ایالات متحده و تضعیف اتحادیه ی اروپا بنا شده است .

این رویه به صورت منطق لوژستیکی درآمده و سرمایه گذاری اقتصادی بسیار مفیدی است، با اینکه به لحاظ نظامی بسیار پر خرج و بیهوده بوده است : چرا که این سلاح ها سال ها نیاز به آموزش فنی دارند و برای نیروهای نظامی اوکراین مفید نمی باشند . از این رو آنها قادر نیستند تا در زمان کوتاه از آنها استفاده کنند . همین طور این سلاح ها تنها در خط مقدم قابل استفاده می باشند و به علت نابود شدن ایستگاه های برقی نمی توان آنها را به جای دیگر منتقل نمود و لوکوموتیو های دیزلی اتحادیه ی اروپا نمی توانند وارد خطوط ریلی اوکراین و روسیه شوند . باید گفت بسیاری از خطوط راه آهن به شدت بمباران شده اند

در ۲۵ ماه آوریل ۲۰۲۲ ، نشست دموکراتیک کشور هلند در ارتباط با ثروت ولادیمیر زلنسکی سوالاتی را مطرح نمود که در آن مشخص شد که او ۸۵۰ میلیون دلار در حسابش پول دارد .

با وجود فساد گسترده ی ولادیمیر زلنسکی ، مشخص می شود که استفاده از این سلاح ها نمی تواند امکان پذیر باشد ،او آنها را در بازار سیاه خواهد فروخت . و این سلاح ها در تمام جبهه های جنگی وارد خواهند شد . و این بار به دست نیروهای غیر دولتی خواهند افتاد . پس از دوماه، این دلقک سیاسی توانسته صدها میلیون دلار پول را به اهداف نامشخصی بفرستد . این در حالی است که ملت اوکراین در گرسنگی و بیماری و ناامنی دست و پنجه نرم می کند.

استراتژی ایالات متحده برای تشکیل مرکزیت در جهان تنها با وجود گسترش جنگ به سمت غرب خواهد بود . که جنگ در ترانسسینیستری [5] مقصود اصلی نمی باشد بلکه فروپاشی اقتصادی اتحادیه ی اروپا مد نظر است .

تا به امروز مردمان لهستان و بلغارستان حاضر نشدند پول گاز را با روبل روسیه بپردازند و به این جهت از وجود گاز محروم شدند . سایر اعضای اتحادیه ی اروپا حاضر شدند پول گاز را به روبل بپردازند اما نه به صورت مستقیم به شرکت گاز پروم بلکه به واسطه ی عملیات بانکی . کشور لهستان مدعی دریافت گاز از کشور دیگری است اما ورشو تنها قادر است گاز روسیه را از کشور اروپایی دیگری وارد کند که آنها نیز با روبل روسی وارد بازار خرید گاز شده اند . تنها تفاوت در این معامله نیاز به معرفی واسطه به وجود می آید .

کشورهای اروپایی با پیروی از سرور خود -ایالات متحده- باید منتظر کاهش گسترده ی سطح زندگی خود باشند و تمام جواهرات خانوادگی خود را از دست بدهند . اما کسی متوجه این موضوع نمی باشد .
نقشه ی

نقشه ی بومی و زبان شناسی اوکراین

پیش به سمت فرو پاشی اوکراین

در حال حاضر عملیات نظامی روسیه تنها متوجه انهدام زیر ساخت های دفاعی اوکراین بوده است که کشورهای غربی متوجه این موضوع نبوده اند . فاز عملیات جنگی هنوز آغاز نشده است . پس از ما ه ها ادامه ی تخریب ها ، جنگ در تابستان اتفاق می افتد . ارتش روسیه خواهد توانست جمعیت تحت فشار باندریست ها را در بخش باقی مانده از اوکراین هدایت کند .

این جنگ اشتهای بسیاری را برانگیخته از جمله کشور لهستان که قصد داشت کالینینگراد را ماه گذشته تسخیر کند و هم اکنون نیز در حال مطالعه برای تسخیر بخش غربی اوکراین می باشد . لهستان منطقه ی گالیسی را بین جنگ های اول و دوم جهانی به هنگام انحلال امپراطوری مجارستان-اطریش تسخیر کرده بود . که این عمل با سربازان حامی صلح صورت گرفت که باید در محل باقی می ماندند. با این حال ، جنگ لهستان و اوکراین خاطرات وخیمی برای دو ملت باقی گذاشت چرا که در این هنگام بود که گروه باندریست ها تشکیل شد . استپان باندرا وزیر امور داخلی لهستان را که برونیسلاو پیراکچی نام داشت به قتل رسانید . گروه های باندریست مدعی شدند که این عمل در پی انتقام جویی از گروهشان بوده که مورد تجاوز قرار گرفتند ، اما واقعیت امر نشان می دهد که باندرا که عضو گشتاپوی ألمان نازی بود در حال آماده سازی تسخیر لهستان توسط رایش سوم بود .

در حال حاضر کشور رومانی در ارتباط با جنگ اوکراین حرفی به میان نمی آورد اما نظامیان خود را به مرزها فرستاده . زمانی که جنگ به منطقه ی ترانسنیستری گسترش یابد ، رومانی مدعی سرزمین ترانسنیستری و مولداوی که بخشی از رومانی قرن بیستم بوده است ، خواهد شد . کشور مجارستان نیر منطقه ی ترانسکارپات اوکراین را زیر نظر دارد که به هنگام انحلال امپراطوری مجارستان –اطریش از دست داده بود . مردم این منطقه اصلیت مجار دارند که پس از کودتای ۲۰۱۴ اوکراین آنها نیز مورد تجاوز و نسل کشی قومی قرار گرفتند . زبان مجار مانند زبان روسی در این مناطق ممنوع اعلام شده . امروز منطقه ی ترانسکارپات در صلح به سر می برد . قشون روسی به این منطقه وارد نشده اند و منطقه ای است که اوکراینی های مخالف دولت در آنجا پناه گرفتند . کشور اسلواکی نیز تنها به چند روستا نظر دارد .

اما هدف نهایی روسیه در جنگ با اوکراین شناخت استقلال کریمه ( که هم اکنون نیز به کشور روسیه پس از رفراندوم پیوسته ) می باشد ، همچنین شناخت استقلال منطقه ی دونسک و لوگانسک که در ۲۴ ماه مارس اوکراین قصد داشت تمام منطقه ی جنوبی خود را که شامل ترانسینستری ، کریمه و دانباس می باشد به زمین های خود اضافه کند .

در اثر این تقسیم بندی ها میان لهستان -رومانی-مجارستان و روسیه ، اوکراین نصف بیشتر زمین های خود را از دست خواهد داد.

بنا بر گذارش حزب ضد سازمان ناتوی ترکیه ، ۵۰ افسر فرانسوی در کارخانه ی آزوواستال در ماریوپول محاصره شدند . آنها توسط مرکز نظامی کاخ الیزه به آنجا فرستاده شدند تا رزمندگان باندریست آزوو را با کمک سلاح های فرانسوی محافظت کنند.

روز ۲۶ ماه آوریل، دبیر اول سازمان ملل – آنتونیو کوترش- به کاخ کرملین سفر کرد تا دو پیشنهاد ارائه بدهد:
 اول-ایجاد کمیسیون متحد میان سازمان ملل – روسیه و اوکراین برای همکاری در امر کمک های بشر دوستانه
 دوم-ایجاد منطقه و مسیر های خروجی برای مردمان غیر نظامی در کارخانه ی آزوواستال منطقه ی ماریوپول با کمک نیروهای سازمان ملل و صلیب سرخ بین الملل

در واقع تا کنون مردمان اوکراین تنها مسیرهای خروجی به سمت مولداوی و لهستان را درخواست کردند ، در حالی که مردمان روسی این منطقه خواستار مسیرهای خروجی به سمت بلاروس و روسیه بودند ( چرا که می دانستند کروه های باندریست آنها را دستگیر و محاکمه خواهند کرد ) . اما تا کنون هیچ توافقی در این ضمینه صورت نگرفته .

در ارتباط با کارخانه ی آزوواستال ماریوپول ، کسی نمی داند آیا مردمان غیر نظامی در آنجا حضور دارند یا خیر . ارتش روسیه راه خروجی ایجاد کرده که در این رابطه هزار و سیصد سرباز اوکراینی تسلیم شده اند ، اما از وجود مردمان غیر نظامی اطلاعی در دست نمی باشد . زندانیان جنگ اوکراین مدعی شدند مردمان غیر نظامی به صورت سپر انسانی از سوی گروه های باندریست بهره برداری می شوند . یکی از شخصیت های ترک که پیرو همکاری با چین- روسیه و ایالات متحده می باشد ( دوغو پنیچک) مدعی شده ۵۰ افسر فرانسوی در داخل کارخانه می باشند [6]. روسیه از سازمان ملل خواسته تا برای بررسی وضعیت هزار و سیصد زندانی اوکراینی ، نیرو گسیل دارد . مسکو قصد دارد خواسته های بشر دوستانه ی خود را نشان دهد و بتواند سربازان اسیر خود را در اوکراین آزاد کند . چرا که ویدیو ها و عکس های فراوانی وجود دارد که سربازان اسیر روسی در آن شکنجه می شوند .
تصویر

ولادیمیر پوتین و آنتونیو گوترش

پیش از آغاز گفتگو با آنتونیو گوترش ، ولادیمیر پوتین به طور علنی موضع کشورش را اعلام کرد : روسیه از قوانین دیکته شده ی غرب پیروی نمی کند و می خواهد تا چارچوب معاهده ی سازمان ملل عملی شود ( معاهده ی صلح دو جانبه میان ایالات متحده و روسیه در ۱۷ ماه دسامبر ۲۰۲۱) [7].

دبیر کل سازمان ملل اعلام نمود که در این چارچوب ،حمله به کشوری مستقل شدیداَََ محکوم شده است . رئیس جمهور روسیه در این ارتباط اعلام کرد : این مورد کاملاََ خاص می باشد ، چرا که اوکراین اعلام کرده توافق مینسک را عملی نخواهد کرد و خود به منطقه ی دونباس حمله کرده آنهم با سلاح های سنگین . این جنگ هشت سال است که ادامه دارد و مردم این منطقه برای آزادی خود در حال مقاومت و جنگ می باشند و از کشور روسیه کمک طلب کردند که این کمک مطابق با چارچوب ماده ی ۵۱ سازمان ملل بوده است .

آنگاه ولادیمیر پوتین تصمیم کشورش را به دادگاه بین المللی عدالت فرستاده که مطابق با درخواست استقلال کوزوو بوده است . دادگاه نیز اعلام کرد که ملت ها می توانند بدون پیروی از حکومت مرکزی خود این درخواست را عملی سازند . در این ارتباط کوزوو توانست در نشست ملی خود اعلام استقلال نماید در حالی که در دانباس مردم به صورت رفراندم به طور مستقیم استقلال خود را اعلام کردند .

در پی این گفتگوها ، سازمان ملل و صلیب سرخ بین الممل با روسیه به توافقی دست یافتند که بتوانند مردمان غیر نظامی را از کارخانه ی آزاوواستال ماریوپول خارج نمایند .
تصویر

سوگند باندریست ها در سال ۱۹۴۲ : پسران وفادار به میهن ،من خواهان همکاری با ارتش آزادیبخش اوکراین می باشم و با شادی اعلام می کنم که با بلشویک ها خواهم جنگید . این نبرد در کنار آلمان نازی بر علیه دشمن مشترکمان می باشد.من وفاداری بی چون و چرای خود را با آدلف هیتلر اعلام می کنم که به عنوان رهبر ارتش آزادیبخش انتخاب شده است . در هر لحظه جانم را فدای او خواهم کرد .
( از منابع نظامی روسیه )

تبلیغات جنگی

در عین حال تبلیغات جنگی ادامه دارد . بسیار تکان دهنده است که دو طرف مخاصمه هدف دیگری را دنبال می کنند و روش های به کارگرفته شده نیز در این جنگ تفاوت دارد .

لندن و واشنگتن می خواهند کشورهای غربی را با گفته های خود متقاید سازند . آنها با مردمان اوکراین و حتا روسیه کاری ندارند . دیدگاه خود را پیوسته تکرار می کنند و سپس به دنبال مطلب دیگری می روند . آنها به اقلیت نئو-نازی اوکراین چشم دوخته اند تا تصاویر ی که می خواهند به دست بیاورند [8] همینطور بتوانند جنایاتی را به ارتش روسیه نسبت دهند .

به طور مثال ، جنایات شهر بوتچا نسبت به مردمان غیر نظامی . رهبران لندن و واشنگتن عنوان نسل کشی را پیش کشیدند . کارشناسان نیز توضیح دادند مردم غیر نظامی به وسیله ی سلاح های خودکار کشته شده اند . اما زمانی که پزشکان قانونی این گفته ها را رد کردند [9] کی یف این خبر را تکذیب نمود و ده سرباز روسی را نام برد که با هدف نا معلومی در آنجا بسر می بردند .

تبلیغات جنگی اوکراین بر سر دو موضوع می باشد : تبلیغات پیروزی های نظامی خود برای جراید غربی، که به سرعت نیز تکذیب می شود و ارائه ی اخبار جعلی در ارتباط با جنایات جنگی روسیه که آن نیز به سرعت تکذیب می شود .

مسکو متوجه شده که غرب مایل نیست واقعیت را بپذیرد و تا زمانی که شکست را نپذیرند دست از تبلیغات خود بر نخواهند داشت . کشور روسیه مردمان اوکراین را در نظر گرفته که با ساده لوحی به دام باندریست ها افتادند . و به جای تبادل نظر آرشیوهای نظامی را می گشایند [10] تا نشان دهند گروه های باندریست در کشتن، شکنجه دیگر اوکراینی ها باکی نداشتند . و مدعی می شوند که باندریست ها هرگز با آلمان نازی نجنگیده اند . و به این گونه تاریخ رسمی اوکراین را در ویکیپدیا و
میباشد ، و در آن باندریست ها و نازی ها علیه اتحاد جماهیر ( OUN)

شوروی می جنکند را رد می کنند

رسانه های غربی اخبار واقعی را نمی خواهند بشوند چرا که باید مطابق با آنها نظر بدهند و حکم علیه باندریست ها صادر کنند

اسنادی در آلمان منتشر شده که نشان می دهد رژیم نازی و باندریست ها در کنار هم طرح نابود سازی ساکنین دونباس را داشتند . این طرح در طی جنگ دوم جهانی اجرا نشد و آغاز آن از سال ۲۰۱۴ بود که باندریست های کی یف به دانباس حمله بردند .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

[1“اتحادیۀ ضد کمونیست جهانی، اتحاد بین المللی جنایت ”, بوسيله‌ى تی یری میسان‬, ترجمه حمید محوی, شبکه ولتر, 5 آوريل 2015, www.voltairenet.org/article187249.html

[2Edward Luttwak est un stratège éminent et l’historien officiel de l’armée israélienne. Il fut un des quatre mousquetaires de Dean Acheson (les trois autres étant Richard Perle, Peter Wilson et Paul Wolfowitz). En 1968, il publia Coup d’État : A Practical Handbook qui devint en 2000 le livre de chevet des membres du Project for a new American Century et qui fut mis en œuvre le 11 septembre 2001. Il menaça le président français Jacques Chirac, au nom des Straussiens, déclarant au journal télévisé de France 2 le 9 décembre 2003 : « Chirac a une addition à payer à Washington ! Il a une longue addition à payer à Washington Et, à Washington, il y a une décision évidemment de lui faire payer l’addition. Chirac, il a voulu manger et bouffer aux dépends des États-Unis sur la scène diplomatique et, évidemment, il va payer ». Il menaça identiquement le chancelier allemand Gerhard Schröder. Après quoi plus aucun dirigeant occidental n’osa remettre en question la version US de ces attentats et la France servit la CIA en Géorgie ou à Haïti.

[3Identiquement, le Parlement israélien est la seule assemblée nationale occidentale à avoir refusé d’inviter le président ukrainien Volodymyr Zelensky en séance plénière. Pour ne pas se couper de Washington sans avoir à adouber un régime néo-nazi, la Knesset n’a organisé qu’une conférence zoom avec les députés qui le souhaitaient.

[4« Ukraine : la Seconde Guerre mondiale ne s’est jamais terminée », par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 26 avril 2022.

[6Son parti, le Vatan, a donné une conférence de presse à ce sujet : «Özgür Bursalı: Macron 50’den fazla Fransız subayını ölüme terk etti», Aydinlik, 22 Nisan 2022.

[7« La Russie veut contraindre les USA à respecter la Charte des Nations unies », par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 4 janvier 2022.

[8« Londres déploie les Casques blancs en Ukraine », Réseau Voltaire, 27 avril 2022.

[9« Découverte à Boutcha », Réseau Voltaire, 26 avril 2022.

[10“طبقه بندی اسناد جنایات باندریست ها”, ترجمه Sylvia Bejanian, شبکه ولتر, 10 مه 2022, www.voltairenet.org/article216801.html