ولترشبکه

کشور سوریه کلیه ی خطوط مرزی با اسرائیل را آزاد ساخت

+

ارتش عرب سوریه توانست به طور کامل کلیه ی خطوط مرزی با اسرائیل را که توسط عناصر جهادی اشغال شده بود آزاد سازد .

دولت پرزیدنت اسد اعلام کرد ، علت سرعت عملیات نظامی اخیر ، نتیجه ی توافق میان پوتین و ترامپ بوده است که در هنگام نشست هلسینکی در ۱۶ ماه ژوئیه بر قرار گردید.

سرگئی لاورو ، وزیر امور خارجه ی روسیه و والری گراسیموو رئيس ستاد ارشد ارتش روسیه ، به طور جداگانه به اروپا و اسرائیل سفر کردند ـ با وجود آنکه ورود ژنرال گراسیموو به برخی از سرزمین ها منع شده بود - . آنها توافق کردند تا خط مرزی میان اسرائیل و سوریه محفوظ بماند .

سه جلسه ی محرمانه میان ارتش عرب سوریه و ارتش اسرائیل برگذار گردید که سازمان ملل و روسیه از حامیان آن بودند .

دولت ناتانیاهو مرزهای خود را بر هم پیمانان خود که درخواست پناهندگی می کردند بست و حتا انتقال سلاح به آنها را منتفی دانست . اسرائیل امیدوار است تا ارتش عرب سوریه نظامیان خود را که گرایشات ایرانی دارند ، از مرز های مشترک خود با سوریه بیرون بکشد .

ارتش ایالات متحده باید از پایگاه التانف ( مرز اردن ) که به طور غیر قانونی اشغال کرده است بیرون خواهد رفت .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.