بنیامین ناتانیاهو ، درس های ژنرال کالین پاول را حفظ کرد . او توانست لحن مشاجره آمیز کشورش را ادامه بدهد ،آن چه تا به حال محدود به ابزار ٬٬ راه حل نهایی٬٬ می شده .

زمانی که ایالات متحده و انگلستان تصمیم به اشغال عراق را گرفتند و حکومت صدام حسن سرنگون شد ، وزیر امور خارجه ی ایالات متحده در برابر شورای امنیت ، بلافاصله شیشه ی کوچکی محتوای آنتراکس را علم کرد . و برای ایجاد رعب و وحشت در میان حضار ، اعلام کرد که این مقدار سم برای کشتن تمام ساکنین نیویورک کافی است
عکس

بر پایه ی همین رویکرد ، بینامین ناتانیاهو در ۲۰۱۲ ، در جلسه ی عمومی سازمان علل ، تصویری ارائه داد که در آن احتمال ساخت بمب اتمی توسط ایران نشان داده می شد .
عکس

در اوریل ۲۰۱۸ ، او آرشیوهای پایگاه اتمی ایران را که توسط نیروهای امنیت اسرائیل دزدیده شده بود را رو کرد . و مدعی شد که اینها موید ادامه ی تحقیقات تهران علیرغم تعهدات بین المللی است که دارد. هیهات ! طبق تحقیقات به عمل آمده ، هیچ مرکز تحقیقاتی در کار نبوده است .
عکس

ناتانیاهو در آخرین سخنرانی خود در برابر اجلاس عمومی سازمان ملل محلی را گذارش داد که در آن به طور سری ، وسایل تحقیقات اتمی انبار شده بود . هیهات ! خبرنگاران غربی ( عکس بالای صفحه : یورونیوز ) بلافاصله به این محل روی آوردند ، و با کارخانه ی قالی شویی مواجه شدند .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian