جیمز اوکیف ( در عکس فوق ) از سال های پیش فیلم های ویدیویی توسط دوربین های مخفی تهیه کرده است . او توانسته از شخصیت های سیاسی فیلم برداری نماید در حالی که آنها مستنداتی را اقرار می نمایند . او از نزدیکان Breibart و پرزیدنت ترامپ می باشد ، و توانسته سه فیلم ویدیویی از نحوه ی عمل سی ان ان تهیه کند که در آن شایعات مربوط به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را نشان می دهد .

اولین بخش آن در تاریخ ۲۶ ماه ژوئن ۲۰۱۷ تهیه شده که در آن جان بونیفیلد ، مدیر شبکه ی سی ان ان را نشان می دهد که مسئول بخش غیر سیاسی است و در آن اعلام می کند برخورد میان روسیه و اکیپ پرزیدنت ترامپ ٬٬ مزخرفاتی ٬٬ بیش نمی با شند .

بخش دوم که در تاریخ ۲۸ ماه ژوئن منتشر شده ، نشان می دهد آنتونی وان جونز ( همکار سابق باراک اوباما که به علت درج حقایقی در ارتباط با ۱۱ سپتامبر از کاخ سفید اخراج شده بود ) ، اذعان داشته که دخالت روسیه در انتخابات حرف مفت می باشد.

بخش سوم که در ۳۰ ماه ژوئن منتشر شد، نشان می دهد جیمی کار تهیه کننده ی سی ان ان ، اعلام کرده پرزیدنت دونالد ترامپ یک بیمار روانی است و طرفدارانش آدم های احمق گهی می باشند .

شبکه ی سی ان ان پروژه ی Veritas جیمز اوکیف را متهم کرده که فیلم های او خارج از چهار چوب اصلی بوده اند . همکاران آنها تمام گفته های ضبظ شده را بی اساس خوانده اند . در حالی که سخن گوی کاخ سفید سارا سندرز ، این مستندات را جنجالی خوانده و ازمردم آمریکا تقاضا نموده تا خود با مشاهده ی آن قضاوت کنند .

گذارش سی ان ان که در آن احتمال دخالت روسیه در انتخابات ایالات متحده را نشان می دهد به صورت جنون آمیزی تکرار می شود . طی دو ماه گذشته ۱۵۰۰ بار باز پخش شده است .در حالی که تا کنون هیچ کس نتوانسته سندی برای متهم ساختن مسکو ارائه نماید .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian