ولترشبکه

کاخ سفید پیشنهاد روسیه را برای تشکیل کمیسیون حقیقت یاب متقابل رد کرد

+

به هنگام نشست هلسینکی ، پرزیدنت ولادیمیر پوتین به هم تای آمریکایی خود دونالد ترامپ پیشنهاد داد تا برای روشن کردن تردیدهایی که نسبت به دخالت روسیه در انتخابات ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ وجود داشت پایان دهد . او پیشنهاد کرد تا کمیسیون حقیقت یاب در ایالات متحده تشکیل شود و در خاک روسیه نیز افرادی که متهم به دخالت بوده اند مورد پرس و جو قرار بگیرند ، در همین حال کمیسیون روسی به ایالات متحده سفر می کرد تا در موضوع بروودر و کسانی که در آن دخالت داشتند شناسایی و از انها پرس و جو نماید .

روسیه معتقد است که تمامی این اتهامات توطئه های کلاه بردار بریتانیایی با نام ویلیام بروودر می باشد ( در عکس فوق ) که برای سرویس های اطلاعاتی ایالات متحده فعالیت می کند [1]

کاخ سفید این درخواست روسیه را نپذیرفت .

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

[1] “Natalia Veselnitskaya Memo on the William Browder & Sergei Magnitsky Case”, by Natalia Veselnitskaya, Voltaire Network, 1 June 2016. « Intouchable, Mr. Browder ? », par Israël Shamir, Traduction Maria Poumier, Entre la plume et l’enclume (France) , The Unz Review (USA) , Réseau Voltaire, 22 juin 2016.

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.