ولترشبکه

خروج کلاه سفید ها از سوریه با هماهنگی سازمان ناتو

+

درخواست خروج کلاه سفیدها که توسط انگلستان صورت گرفته بود ، به هنگام نشست سران دولت ها ی وابسته به ناتو در ۱۱ ماه ژوئیه ۲۰۱۸ مطرح گردید .

در واقع سازمان آتلانتیک شمالی که برای خروج ۴۲۲ تن از کلاه سفیدها همراه خانواده هایشان را با کمک اسرائیل و اردن که هر دوی این کشورها در مقر بروکسل دفتری دارند ، هماهنگ شد .

با وجود آنکه سازمان ناتو به هنگام هفت سال از پایگاه ( لاندکوم ازمیر ترکیه ) عناصر جهادی را هدایت می کرد ، به نظر می رسد که برای نخستین بار اعتراف کرده که نقش عمده ای در سوریه به عهده داشته .

خروج کلاه سفید ها شامل نیروهای ویژه ی غربی نیز می باشد که به طور عمده نیروهای اس آ اس بریتانیا می باشند .

این عملیات توسط روسیه امکان پذیر گردیده که هیچ اقدامی علیه آن انجام نمی دهد.

پرزیدنت ترامپ چراغ سبز خود را به سازمان ناتو داده است ، تا تمامی پرسنل غربی که در جنگ پنهانی سوریه شرکت داشتند ، از منطقه خارج شوند .

“لندن کلاه سفیدها را از سوریه خارج می کند”, ترجمه Sylvia Bejanian, شبکه ولتر, 27 ژوئيه 2018, www.voltairenet.org/article2...

ترجمه توسط
Sylvia Bejanian

ولترشبکه

نسخه بین المللی وبسایت ولتر

مقالات با مجوز Commons Creative

شما میتوانید آزادانه مقالات و مندرجات صفحه را نقل و بکار ببرید، مشروط بر ذکر نام مأخذ و عدم تغییر محتوای آنها. همچنان بر مبنای ( مجوزCC BY-NC-ND ) این مقالات و مندرجات نمیتوانند بمنظور اهداف تجارتی مورد استفاده قرار گیرند.

کمک به شبکه ولتر

شما سایتی را ملاحظه میکنید که حاوی تحلیل های با کیفیتی است که شما را در درک جهان ماحول یاری میکند. این تارنما بدون حمایت مالی شما نمیتواند ادامه حیات یابد.
ما را با اهدای مالی تان کمک کنید.